مشاوره سئو و تولید محتوا برای ارتقا رتبه سایت در گوگل

با تهیه این پکیج به عنوان مشاور تولید محتوا و سئو در کنار مجموعه شما هستیم و با بررسی سایت و پروژه شما، مشکلاتتان را بررسی نموده و راهکار کاربردی ارائه خواهیم کرد تا در جستجو های گوگل رتبه خوبی بگیرند. مدت مشاوره 90 دقیقه است.

8,600,0005,900,000 تومان

ثبت سفارش آنلاین
مشاوره سئو و تولید محتوا برای ارتقا رتبه سایت در گوگل

مشاوره سئو و تولید محتوا برای ارتقا رتبه سایت در گوگل کاری است که با آن به عنوان مشاور تولید محتوا و سئو در کنار مجموعه شما هستیم و با بررسی سایت و پروژه شما، مشکلاتتان را بررسی نموده و راهکار کاربردی ارائه خواهیم کرد تا در جستجو های گوگل رتبه خوبی بگیرند. مدت مشاوره 90 دقیقه است.

قبل از اینکه به موضوع مشاوره سئو بپردازیم لازم است که با مفهوم سئو آشنا شویم و درک کنم که چقدر این دانش میتواند در موفقیت کسب و کارمان کمک کند.

سئو چیست؟

سئو که بر گرفته از کلمات serach engin optimization است به معنی بهبود سایت برای موتور های جستجو است که با اینکه دیگر با این مفهوم ساده درگیر نیستیم و موضوع بسیار پیشرفته شده و هنوز با نام سئو آن را میشناسیم و ارتقای سایت برای رتبه های موتور جستجو را سئو کردن اطلاق میکنند.

چرا باید سایت رو بهبود بدیم و رتبه بگیریم؟

در مباحث مارکتینگ اگر بخواهیم خلاصه بیان کنیم ارتقا سایت و رتبه گگرفتن در موتور های جستجو کمک میکند تا هزینه های مارکتینگ و برندینگ کاهش پیدا کند. به عنوان مثال، گوگل سیستمی دارد که با پرداخت هزینه میتوان تبلیغات داد و در صفحه اول گوگل تبلیغات را نمایش داد و مخاطب را روانه سایت کرد. این هزینه ها انقدر بالا است که هر سایتی امکان پرداخت آن را ندارد. با سئو کردن سایت و تلاش و ممارست در این مسیر میتوان بدون هزینه کردن در رتبه های برترت گوگل بود و مخاطبان را بصورت رایگان روانه سایت کرد. مخطابانی که وارد سایت شدند اگر با محتوای مرتبط و خدمات خوبی مواجه شوند تبدیل به مشتری خواهند شد که در نهایت منجر به افزایش درآمد شما خواهد شد. پس اگر بخواهیم خلاصه بیان کنیم، سئو کرن باعث افزایش درآمد شما خواهد شد.

حال که با این موضوع آشنا شدین وقت آن است که در مورد مشاوره سئو صحبت کنیم.

مشاوره سئو چیست و چرا لازم است که سایت سئو شود؟

مشاوره سئو خدمتی است از مجموعه محتواکده که به کسب و کارهایی که سئوکار ندارند کمک میکند تا با هزینه اندک ، وبسایتشان را مورد بررسی قرار بدهند و از مشکلات آنها آگاه شوند و با دریافت پیشنهادات و راهکار های عملی که بر پایه تجربه سالیان متمادی ما در زمینه سئو ارائه میگردد، بتوانید وبسایت خود را ارتقا دهید.

مشاوره سئو برای چه کسانی لازم است؟

مشاوره سئو و تولید محتوا برای افراد با شرایط زیر میتواند مفید باشد:

  • اگر یک وبسایت جدید دارید و هنوز به تولید محتوا و سئو اقدام نکرده اید. برای این نوع افراد مشاوره سئو میتواند کمک شایانی بکند و مسیر را طوری پایه ریزی کند تا به مقصود برسد. خشت اول گر نهد معمار راست، تا صفحه اول گوگل میرود وبسایت راست.
  • اگر وبسایتی دارید ولی صفحات و مقالات آنها رتبه نمیگیرند. این نوع افراد اگرچه راهی سخت تر از گروه بالا دارند ولی درنهایت میتوانند با مشاوره سئو و تولید محتوا وبسایت خود را ارتقا دهند.
  • اگر بصورت تخصصی برای کلمات کلیدی خاصی هدف دارید تا صفحه خاصی را ارتقا دهید میتوانید با مشاوره سئو در محتواکده راهنمایی های لازم در این زمینه را دریافت نمایید. این اطمینان به شما داده میشود که مواردی در این سطح از مشاوره سئو ارائه میشود که به بهبود جایگاه شما کمک خواهد کرد.

برای مشاوره سئو و تولید محتوا باید چه کاری انجام دهیم؟

شما میتوانید با کلیک بر روی دکمه سفارش مشاوره سئو که در این صفحه قرار دارد اقدام به پرداخت هزینه این خدمت بکنید.

همکاران ما بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت و برای انجام مشاوره سئو با شما هماهنگ خواهند شد.

لطفا هنگام سفارش اطلاعات مربوط به حوزه کاری و آدرس سایت و سایر اطلاعات را بفرستید تا در زمان مشاوره وقتتان برای این موضوعات اتلاف نگردد.

8,600,000 5,900,000 تومان

ثبت سفارش آنلاین