5 تکنیک تندنویسی در تولید محتوا؛ مثل فرفره محتوا تولید کنین! آیا دوست دارین با این روش ها آشنا بشین؟ تندنویسی در تولید محتوا چه مزایایی به همراه داره؟ راهکارهای تندنویسی در تولید محتوا کدامند؟ ویژگی های افراد مسلط بر مهارت های تندنویسی چیست؟ چجوری مثل فرفره محتوا تولید کنیم؟ چرا افراد دوست دارن تا تندنویس بشن و خیلی سریع محتوا تولید کنند؟

تندنویسی محتوا یه روش کارآمد هست که به تولیدکننده های محتوا این امکان رو میده تا در کمترین زمان ممکن محتوای با کیفیتی رو تولید کنند. این روش از سرعت بالا و استفاده از نشانه گذاری خاصی بهره می بره تا فرایند نوشتن رو سریع تر و بهینه تر کنه. یکی از مزایای تندنویسی، افزایش سرعت تولید محتوا هست. به همین منظور ما سعی می کنیم در مقاله 5 تکنیک تندنویسی در تولید محتوا، اطلاعاتی درباره تندنویسی در تولید محتوا به شما ارائه کنیم و به بررسی روش های تندنویسی محتوا بپردازیم و مزایای تندنویسی در زمان سفارش تولید محتوا رو مورد بررسی قرار بدیم.

منظور از تندنویسی در تولید محتوا چیست؟

منظور از تندنویسی در تولید محتوا چیست؟

احتمالا از خودتون پرسیده باشین که منظور از تندنویسی در تولید محتوا چیست؟ ما می تونیم در پاسخ به این سوال بگیم که تندنویسی روشی هست که تولیدکننده های محتوا و نویسنده ها با کمک اون مقاله های زیادی رو در کمترین زمان تولید می کنند. استفاده از روش های تندنویسی در تولید محتوا برای افرادی که مقاله نویسی می کنند، از اهمیت زیادی برخوردار هست. این مهارت رو میشه یه کار ضروری واسه افرادی محسوب کرد که هدف اون ها خلق محتوا به صورت حرفه ای هست. تندنویسی تکنیکی هست که افراد هرچقدر بیشتر محتوا تولید کنند، بهش دست پیدا می کنند. بنابراین، دستیابی به مهارت تندنویسی لازمه این هست که تولید محتوای زیادی تولید کنین.

جالب اینجاست که بدونین تندنویسی یکی از مهارت هایی هست که در تولید محتوا اهمیت زیادی داره. در واقع داشتن این مهارت واسه نویسنده ها یه ضرورت شمرده میشه، چون تولیدکننده های محتوایی که به روش های تندنویسی تسلط کافی رو دارن، نسبت به سایر نویسنده ها قوی تر و خیلی جلوتر هستن. واسه اینکه بدونین سرعت نوشتن خودتون رو بالا ببرین، باید مهارت های نگارشی و جمله بندی خودتون رو تقویت کنین. راه های مختلفی برای این کار وجود داره که باید اون ها رو یاد بگیرین.

مقاله پیشنهادی: انواع لحن های نگارشی و تاثیر آن بر کیفیت محتوا

مزایای تندنویسی در تولید محتوا

مزایای تندنویسی در تولید محتوا

همونطور که گفتیم، تندنویسی در تولید محتوا یکی از مهارت هایی هست که نویسنده ها سعی می کنند بهش دست پیدا کنند و مقاله های زیادی رو در مدت زمان خیلی کم تولید و منتشر کنند. تندنویسی در تولید محتوا مزایای زیادی به همراه داره. در ادامه برخی از مزایای تندنویسی در تولید محتوا رو بررسی می کنیم:

  • افزایش راندمان کاری و دریافت بازخورد بهتر
  • افزایش سرعت عمل سایت
  • صرفه جویی در زمان
  • جذاب کردن و بهتر کردن تولید محتوا
  • حاضر شدن سریع سفارش های تولید محتوا

مقاله پیشنهادی: شیوه نامه محتوا چیست؟

5 تکنیک تندنویسی در تولید محتوا

5 تکنیک تندنویسی در تولید محتوا

تندنویسی محتوا به عنوان یه مهارت اساسی در حوزه تولید محتوا، به خصوص در دنیای امروزی که سرعت و کارایی اهمیت زیادی دارن، به عنوان یه ابزار قدرتمند در اختیار نویسنده ها قرار می گیره. این روش به تولیدکننده های محتوا کمک می کنه تا به صورت موثر به محتوای خودشون بپردازن. روش های مختلفی وجود داره که برای تندنویس شدن می تونین ازشون استفاده کنین. به همین منظورم ا سعی می کنیم در این بخش از مقاله به بررسی و معرفی تکنیک های تندنویسی در تولید محتوا بپردازیم.

  • منظم بودن و برنامه ریزی برای تحویل پروژه

یکی از روش های تندنویسی محتوا این هست که منظم باشین و واسه تحویل پروژه برنامه ریزی کنین. سعی کنین تا کارها رو واسه خودتون راحت کنین، اینجوری به عادت روزانه شما تبدیل میشن و نمی تونین اون ها رو ترک کنین و از سر عادت کارها رو به شکل آسون انجام میدین. به این ترتیب، زمانی که واسه تحویل پروژه برنامه ریزی داشته باشین، می تونین سرعت تایپ خودتون رو بالا ببرین.

مقاله پیشنهادی: آموزش سبک نوشتن در تولید محتوا

  • ابتدا بنویسید و سپس ویرایش کنید!

یکی دیگه از تکنیک های تندنویسی در تولید محتوا این هست که اول از همه مقاله خودتون رو بنویسین و بعد از تموم شدن، اون رو ویرایش کنین. وقتی یه محتوایی رو می نویسین که دربارش اطلاعات کمی دارین، ممکنه برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر وقت زیادی ازتون گرفته بشه، بنابراین، ابتدا سعی کنین تا اون چیزهایی که می دونین رو تایپ کنین و بعدا اطلاعات موجود در مقاله رو تکمیل کنین.

  • استفاده از زمان سنج

استفاده از زمان سنج یا تایمر هم یکی دیگه از روش های تندنویسی محتوا هست که خیلی از نویسنده ها از این روش استفاده می کنند. به عنوان مثال تست کنین که در 20 دقیقه چند کلمه می تونین مقاله بنویسین و اگه زمان بیشتر بشه می تونین چند صفحه مقاله بنویسین. اینجوری شما می تونین با اندازه گیری زمان تولید محتوا، سرعت تایپ خودتون رو به تمرین و تکرار بیشتر بالا ببرین.

  • افزایش تمرکز و جلوگیری از حواس پرتی

یکی دیگه از روش های تندنویسی محتوا این هست که روی موضوع مورد نظر تمرکز داشته باشین و حواس خودتون رو هیچ وقت پرت نکنین. واسه اینکه تندنویس بشین، باید از هرگونه شلوغی و سروصدا دوری کنین تا حواستون پرت نشه و به صورت کامل به موضوع تسلط داشته باشین. تمرکز داشتن واسه تولید محتوا شاید اولش کار سختی باشه، ولی کم کم به این مسئله عادت می کنین.

جمع بندی و نتیجه:

ما سعی کردیم در مقاله معرفی 5 تکنیک تندنویسی در تولید محتوا، اطلاعاتی درباره تندنویسی محتوا به شما ارائه کنیم و به بررسی روش های تندنویسی محتوا بپردازیم و مزایای تندنویسی در تولید محتوا رو مورد بررسی قرار بدیم. همونطور که گفتیم، تندنویسی یکی از مهارت هایی هست که هر نویسنده یا تولیدکننده محتوا سعی می کنه تا بهش دست پیدا کنه و مقاله های زیادی رو در کمترین زمان تولید کنه. تندنویسی در تولید محتوا مزایای زیادی به همراه داره که همین موضوع باعث میشه تا نویسنده ها با استفاده از روش های مختلفی سرعت تایپ خودشون رو بالا ببرن.

 

نظرات: